Reklama
Reklama

Spektakle komediowe uwielbiane przez poznańską publiczność powracają na deski teatru

Publiczność będzie mogła obejrzeć kultowe spektakle takie, jak:

Kolacja dla głupca 26.09.
Tytułowa "kolacja dla głupca" ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera. Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje, niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji a spotkanie głównych bohaterów Pierra Brochanta i Francoisa Pignona przeradza się w arcyzabawny spektakl. W komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady.

Obsada: C. Żak, B. Topa, W. Dębicki, M. Pieczyńska, A. Więdłocha, M. Zieliński


Kino Apollo 17:00 i 20:00
bilety: www.copa.pl/poznan


Prywatna klinika 29.08. | 11.10.|
To inteligentna i prawdziwie śmieszna farsa, w ktorej humor rozwija sie az po ostatnia scene. Lekka treśc, wyraziste postaci, zaskakujace zwroty akcji. Główną bohaterką jest Harriet rozwodka mieszkająca w eleganckim apartamencie w Brighton, ktora rozwiazuje problemy finansowe dzieki wsparciu dwoch zonatych dzentelmenow i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Spektakl staje sie prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tozsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogow.

Obsada: K. Bujakiewicz, T. Oświeciński, K. Halejcio, R. Cieszyński, A. Lenska, A. Deskur, M. Fronczek.


Data 29.08.2020 | godz. 16.00 i 19.00
Kino Apollo
bilety: www.copa.pl/poznan

Data 11.10.2020 | godz. 17:00 i 20:00
Kino Apollo
bilety: www.copa.pl/poznan


Pomoc domowa 11.09. | 3.10.|
To sztuka w której z zapartym tchem podąża się za losami męża, żony, kochanki i kochanka... a łączy ich błyskotliwa, urzekająca, spostrzegawcza i pełna uroku Nadia czyli POMOC DOMOWA. Pod jej okiem rozgrywają się sytuacje gorące, szybkie i zawiłe! Nadia staje się sternikiem miłosnego labiryntu i to ona pociągając za sznureczki jako jedyna zna odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania. Czy uda się dochować tajemnicy i znaleźć wyjście z tej miłosnej spirali? Odpowiedzi i poczucie świetnie spędzonego czasu przekażą Państwu doskonale wykreowane postaci w gwiazdorskiej obsadzie!

Obsada: D. Gwit / P.Pręgowski, M. Mikołajczak / K. Ibisz, J. Kupińska, A. Załęcka. S. Stankiewicz / M. Piróg

Data 11.09.2020 | godz. 17:00 i 20:00
Kino Apollo
bilety: www.copa.pl/poznan

Data 3.10.2020 | godz. 16:00 i 19:00
Kino Apollo
bilety: www.copa.pl/poznan


Mayday 2 24.10

To wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu, kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w Internecie. Oczywiście ciekawość, oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania młodzieży, w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru!

Obsada: M. Włodarczyk, K. Cichopek / J. Kupińska / A. Gzyra, A. Zając / K. Polak, D. Krzyżaniak / K. Polewany , M. Mroczek / M. Łapka , M. Milowicz / M. Krzemiński, M. Koterski / B. Żukowski

Kino Apollo godz. 16:00 i 19:00
bilety: www.copa.pl/poznan


Szalone Nożyczki 7.11.
Głównym bohaterem tej szalonej komedii jest energiczny i przebojowy fryzjer. który prowadzi salon w lokalu wynajęty od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu - właścicielka lokalu nie żyje...! Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę... KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm - wtedy do akcji wkracza UWAGA!... Widz!!! W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu! Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach.

Obsada: L. Żurek / K. Ibisz / M. Wilewski, M. Wilewski / M. Piróg / P. Cypryański, U. Dębska / J. Kupińska, D. Gwit, A. Andersz, P. Cypryański / M.Wilewski

Kino Apollo godz. 16:00 i 19:00
bilety: www.copa.pl/poznan


Chcesz się bawić? Zadzwoń!
Głównym tematem przewodnim spektaklu jest dziesiąta rocznica ślubu w.... Paryżu? Ach jak cudownie - Charlotte już dopina walizkę! Zapowiada się wspaniale... gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i "małych" sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując zarówno bohaterów jak i widzów. Henry traci pracę i wszystkie środki przeznaczone na podróż. Spełnienie paryskiego marzenia staje pod panicznym znakiem zapytania! Na pomoc przybywa Tristan - kreatywny sąsiad, który daje propozycję nie do odrzucenia... Henry, nie chcąc narazić się swojej żonie postanawia przyjąć niecodzienną ofertę! Ach.. Czego nie robi się dla ukochanej żony?

Obsada: K. Hanke / P. Pręgowski, D. Gwit / A. Powierza, M. Mroczek / R. Mroczek, K. Halejcio / K. Polewany, M. Koterski / M. Piróg, I. Rulewicz / D. Bierkowska, M. Włodarczyk / M. Mikołajczak

Kino Apollo godz. 16:00 i 19:00
bilety: www.copa.pl/poznan

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem
28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
7.33 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro